איך לשפר את האימון שלנו בצורה הטובה ביותר !

איך לשפר  את האימון? הרי כול  הזמן אנחנו רוצות להשתפר  ראשית את צריכה אנרגיה כן כמו שזה  נשמע… את צריכה את האנרגיה   כדי להרים יותר משקל , לרוץ מהר יותר, להכות עם יותר כוח – את צריכה  להביא את היכולות הללו  בעוצמה באימון . עוצמה היא מה שמקדמת את התוצאות. 

אז  מה אפשר  באמת לעשות  כדי  להרים לך  את  האנרגיה  ולהביא את עצמך ב 100% לאימון ? 

1. לישון. 

כמה שזה נשמע מצחיק אבל זה  אחד הדברים החשובים שאת  צריכה לעשות שאת מתחילה להתאמן . את צריכה  לישון לפחות בין 7-8 שעות בלילה  זה  הבדל גדול  תקשיבי לי . זה לא רק נותן לך בוסט של אנרגיה זה גם עוזר  לך עם כל שריפת השומנים, השמנת השרירים, השמירה על השרירים. אז סגרי את  כול הסדרות שאת עפה עליהם בלילה  ותעצמי את ענייך ולכי לישון !

2. לחלחל. 

אולי שמעת על זה אולי לא  אבל כן המחקרים האחרונים מראים את זה בברור  כלומר … שתו עד שהפיפי שלכם נראה כמו לימונדה. לחות נכונה לא רק עוזרת לרסן את הרעב, אלא היא גם מגבירה מאוד את רמות האנרגיה שלך במהלך היום.

3. קפאין. 

מי לא אוהבת לשתות קפה  ?  מחקרים מראים  כן כן  שקפאין   משפר ביצועים רב עוצמה לא תאמינו גם אני התחלתי לקחת קופאין לפני האימונים שלי  זה עושה פלאים   אני לוקחת (זריקת אספרסו ) עד 200 מ”ג  שנבלע 45 דקות לפני שאני מתאמנת  זה ממש מאפשר לך להרים קצת יותר  יותר לאתגר את עצמך כדי להתקדם !

4. חימום.

 ברצינות, אל תדלגי  על זה. חימום נכון עוזר לגוף שלך ממש להתכונן לאימון – פיזית ונפשית. שלב כמה מתיחות דינמיות (עיגולי ירך / עיגולי זרוע / מתיחות פרה חתול וכו ‘) עם 5 עד 10 דקות של אימון אירובי. לאחר חימום מתאים תגלי  שהאימון שלך יותר אפקטיבי שיכול להביא לך  הרבה יותר תוצאות וכמובן להימנע מפציעות  

5. להתאושש.

 אל תגזימי . אחת הדרכים הנפוצות ביותר לפגוע בתוצאות שלך היא תת-התאוששות. הקפדי  לא להתאמן יתר על המידה. אני תמיד ממליצה  מעל מינימום יום חופש אחד / יומיים זה גם נהדר. אל תתאמני  יותר מ -6 שעות בשבוע, אני יודעת שזה נורא מפתה !  אלא אם כן זה אירובי  קל בעצימות נמוכה כמו טיולים קלים או רכיבה על אופניים או הליכה  קלה  מהירה  וכו. שקלי  פיצולי שרירים ביום אימון  כלומר : יום אחד עבודה  על  (חזה, כתפיים, תלת ראשי, מרובע) ביום שני לעבוד על שרירים אחרים כגון  (גב, שרירי שריר, שרירי שריריים)  וכו’ ככה  כול פעם  קבוצת שרירים תוכל  לנוח עד לאימון הבא שלך .

גלילה למעלה