ככל שהאימון שלי ארוך יותר, כך זה יותר טוב ?

ככל שהאימון שלי ארוך יותר, כך זה יותר טוב ?

 
כחלק מתפקידי של מאמנת כושר נכון אני מבלה שעות רבות באימונים ובסטודיו שלי .
האם להשוות את משטר האימון שלך לשלי או למדריכים . האם אימון של שלוש שעות עדיף על אימון רוצח באורך של שעה? הגיע הזמן לגלות
 
בנינו פעילות גופנית בעצימות גבוהה למשך 30 דקות היא דרך יעילה לחלוטין להתאמן. וחוסכת זמן. כשמדובר באימון מתאים לחיים העמוסים שלך – המפתח הוא לגרום לזה לקרות. זאת אומרת לגרום ך לעשות את האימון היומי שלך בלי לוותר עליו על תקן יומי .
 
האם זה צריך להיות אימון של 90 דקות ?
 
בהחלט לא! אם יש לך רק 30 עד 45 דקות להתאמן
 
אם את רוצה להתאמן ארבע עד חמש פעמים בשבוע. טווח זה מומלץ גם על ידי ארגון הבריאות העולמי (למבוגרים בגילאי 18 עד 64). למעשה, כשאת מתעמלת יותר משעתיים רצופות – אפילו בעוצמה בינונית, גופך משחרר הורמוני לחץ כמו קורטיזול, המעכב ירידה במשקל, גורם לגופך להגיב על ידי אחסון שומן ושמירה על מים מתוך הגנה עצמית. מחקר שפורסם לאחרונה בכתב העת האמריקאי לפיזיולוגיה מצא כי 30 דקות של אימונים יומיים מספקים ירידה יעילה לא פחות במשקל ומסת הגוף כמו אימון של 60 דקות
 
הגיע הזמן להכיר את המונח. אימון על מחזורי , טבטה היא אסטרטגיית אימונים המחליפה תקופות של אימונים אנאירוביים קצרים ואינטנסיביים עם תקופות התאוששות פחות אינטנסיביות. אימוני טבטה שורף יותר שומן ויוצר לאחר-כריתה גדולה יותר (מילה המתארת ​​את עודף צריכת החמצן לאחר האימון, או קלוריות שהוצאו לאחר האימון) מאשר אימונים קבועים בקצב לב נמוך יותר. כדי לבצע אימון טבטה , אתה רוצה להתאמן על 85 אחוז מדופק היעד שלך ואז להתאושש. מטפסי הרים, בעיטות התחת או ברכיים גבוהות הם תרגילי טבטה נהדרים לעבודה בשגרת האימונים היומית שלך (אימוני מחזוריים עובדים בקבוצות שרירים שונות עם התפרצויות קצרות של תרגילי התנגדות תוך שימוש במשקלים מתונים וחזרות תכופות).הפעלות לב-ריאה נחשבות כקרדיט נוסף. מספיק אימון אירובי של 30 עד 60 דקות בכדי להשיג את יעדי הירידה במשקל.
 
מה אני באה להגיד , אימון של 30 עד 45 דקות, חמש פעמים בשבוע, הוא הדרך האידיאלית לנהל את המשקל שלך. אם תרצו לרדת במשקל בקצב מהיר יותר, הוסיפו יותר סיבולת לב ריאה לשגרה, אך לעולם אל תחרגו שעתיים בפגישה אחת.
גלילה למעלה